MUDr. Ivan BUNGANIČ

gastroenterológ Prešov
Pridať k obľúbeným

MUDr. Ivan BUNGANIČ

gastroenterológ Prešov
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

01. decembra Barbara Novotna hodnotí:
Ak sa nemylim.... 3 sestričky a aj tak nestíhajú. Asi nemajú systém. Rituál pri otvorení dverí... Zatvorte dvere ja vás zavolám. No samozrejme že zavolá po hodne dlhej chvíli. Lekára neviem posúdiť až tak dobre. Ale pri poslednej kontrole mi povedal že mám skúsiť iné vyšetrenie lebo on nevie čo mi je. Asi som sa mala diagnostikovať sama :)
48
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
Pre svoj lepší prehľad komplexne vyšetrí pacienta, prípadne zašle na vyšetrenie k iným lekárom. Má veľa pacientov, preto komunikácia s pacientom nie je stopercentná.
78
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
Nechcem nikoho uraziť, ale pán doktor stále zhodnotí, že je všetko v poriadku, ale pritom zdravotné problémy pretrvávajú a takto sa nedá fungovať. Objednáva pacienta len raz za mesiac a ja si osobne myslím, že ak je nejaký problém, tak ho treba okamžite riešiť. Len je veľká škoda, že odborníkov je v Prešove veľmi málo:(:(:( A na to doplácajú obyčajný ľudia.
41
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
moze byt
100
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
Súhlasím s hodnotením "Anonyma" podo mnou, 22 telefonátov, ktoré nikto neprijal, v ambulanciou vymedzenom čase: pondelok až štvrtok od 13:00 do 14:00. Mám skúšať po 23., 24., ... x-tý krát?? Keďže som sa tam nedovolal, nemôžem hodnotiť lekára, vybavenie ani sestry. "Pacient", nikdy som žiadnemu lekárovi neponúkal bokom žiadne peniaze, ty asi áno, keď vieš, že to pán dr. neprijal.
1
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
Osobná skúsenosť s pánom doktorom je dobrá, osobne mi pomohol. Počas vyšetrenia zodpovedá všetky otázky, na ktoré sa ho opýtam. Tiež je to jeden z mála doktorov, ktorý nevezme žiadne peniaze bokom.
100
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
Veľmi moderná ambulancia - komunikujú s vami iba faxom. Ešte sa mi nepodarilo sa tam dovolať.
1
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
som este v horsom stave ako pred osetrenim
5
0
0
0
V júli 2011 používateľ hodnotí:
Veľmi laxný prístup, na každú otázku, či príznak ochorenia odpovedá slovami - to je normálne. Pacienta iste skoro prejde chuť komunikovať s ním. Doplnkové vyšetrenia navrhne až po objektívnom zistení nezhody. Ak má človek negatívne krvné testy, nebaví sa ďalej. Dokonca aj viacero pozitívnych výsledkov je v stále OK podľa lekára.
49
0
0
0
V júni 2011 používateľ hodnotí:
...v oktobri minulého roka moju mamu 2 x operovali / upchaté žlčovody, následne zápal pankreasu a stiahnutý dvanástorník /, od tohot času mama patrila k menovanému lekárovi, problémy pribúdali a taktiež benevolentný prístup k pacientovi po 2 ťažkých operáciach, pravidelné kontroly a neustále upozorňovanie na nekontrolovateľné chudnutie a nechutenstvo...podarilo sa vybaviť vyšetrenie, magnet. rezonanciu a následne aj operáciu vo fakultnej nemocnici v KE, 25.05.2011 mame vyoperovali nádor o veľkosti 10cm x 10cm x 12 cm, ktorý bol na pankrease, nádor bol zhubný... Myslím, že tu viac netreba písať. Nedoporučujem tohto lekára!!!
23
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

GASTRO I., s.r.o., Gastroenterológia, Kováčska 15, 08001 Prešov

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny