MUDr. Ján BAŤALÍK

chirurg telovýchova všeobecný lekár
Pridať k obľúbeným

MUDr. Ján BAŤALÍK

chirurg telovýchova všeobecný lekár
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára
02. februára IvanaK hodnotí:
Odporúčam!
100
0
0
0
07. októbra hana hodnotí:
Som velmi spokojná s pánom doktorom.Velmi mi pomohol s mojim problémom.Sestrička je velmi milá,ustretová a ochotná,výborná komunikácia.Nedá mi nereagovať na niektoré reakcie pacientov na sestričku...pravdepodobne sa na nejakého zakompexovaného pána dostatočne neusmiala...ale to neznamená,že je neschopná.Mohol by si to tam s nou niekto na týžden vymeniť a určite by zmenil názor.Tiež pracujem s ludmi,tak viem o čom hovorim.
100
0
0
0
01. októbra panrealita hodnotí:
Pán doktor je výborný odborník,aj keď mi nepomohol priamo,nasmeroval ma správnou cestou ako sa zbaviť problému. Je to ten Pán doktor,ktorý Vám podá ruku a predstaví sa keď prídete do ambulancie. Všetkým odporúčam. Jediný problém je setrička, namyslená,trochu neschopná,ale nič hrozného.
89
0
0
0
05. septembra Jozef Molnár hodnotí:
Doktor Baťalík je kapacita vo svojom odbore a je vynikajúci lekár. Je milý, ústretový a pacienta povzbudí aj keď mu je úplne zle. Jednoducho je to jednotka!
100
0
0
0
Vo februári 2014 miur hodnotí:
Sestrička má problém s objednávaním pacientov, pacientovi zruší dohodnutý termín a preobjedná ho na neskorší termín, aj ten neskôr zruší a preobjedná na ďalší.
93
0
0
0
V decembri 2013 Viola Botková hodnotí:
MUDr. Ján Baťalík je veľmi dobrý odborník chiropraktik. Je veľmi šikovný, ústretový, pozitívne mysliaci, vždy ochotný pomôcť , zakaždým nájde jadro problému choroby s chrbticou a aj ho vylieči. Jeho ambulanciu v Nitre navštevujem asi rok. Za ten čas mi vyliečil boľavú chrbticu. Veľmi dôležité je podľa neho cvičiť a tým posilniť svalstvo chrbtice, čo je 100 %-ná pravda. Veľmi mi pomohol. Celý personál je veľmi ochotný a vždy mi pomôžu, keď mám problémy s chrbticou.
100
0
0
0
V januári 2013 som hodnotí:
Bol som spokojný, môžem odporučiť . Myslím si, že je to odborník s ľudským prístupom !
96
1
0
0
V októbri 2012 používateľ hodnotí:
Pán doktor je veľmi príjemný človek, je odborník a rád pomáha.
96
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
Navstevujem tuto ambulanciu uz niekolko rokov a som velmi spokojna so sluzbami, ktore poskytuje. Prijemne prostredie a velmi mily pristup personalu je bonus navyse.
93
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
dobre jednanie, prilis rychle vysetrenie, vysoka cena
74
0
0
0
V máji 2012 používateľ hodnotí:
V akútnom prípade sa pacient objedná a čaká v bolestiach aj dva mesiace
69
1
0
0
V novembri 2011 používateľ hodnotí:
hmm..
5
0
0
0
V marci 2011 používateľ hodnotí:
výborný odborník ak máte problémy s chrbticou možem len odporučiť aj rehabilitácie so sestričkou sú výborné, jediná nevýhoda je, že má strašne veľa pacientov a teda sa dlho čaká na termín
97
0
0
0