MUDr. Miloš GREGUŠ

gastroenterológ Bratislava Nitra
Pridať k obľúbeným

MUDr. Miloš GREGUŠ

gastroenterológ Bratislava Nitra
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

22. apríla Jana Hurtová hodnotí:
Pán doktor veľmi príjemný v kontakte, ďakujem mu za (pre mňa šetrné) vykonanie kolonoskopického vyšetrenia v G&H Centre v Nitre, po ktorom som sa rýchlo a bez ďalších komplikácii vrátila do bežného života. Okrem iných záverov z vyšetrenia ma informoval o náleze, ktorý iná MUDr. podľa môjho názoru mohla vidieť pred cca 2 týždňami. Príjemný, komunikatívny, vysvetlil nálezy, ako aj možnosti riešenia. Vážim si záujem o pacienta. Zároveň môžem pozitívne ohodnotiť aj jeho asistenta pri kolonoskopii - p. Samuela Dvornického.
100
0
0
0
16. marca Sandra hodnotí:
Najhorší prístup s akým som sa kedy stretla!!! Vyzerá to tam veľmi pekne, čisto, pani na recepcii sa na Vás krásne usmieva, máte zo všetkého krásne pocity, ale po 4-hodinovom čakaní Vás celé nadšenie prejde. Ich vôbec nezaujíma, že idete na vyšetrenie, pred ktorým nemôžete dva dni jesť a v deň vyšetrenia piť - NECHAJÚ VÁS TAM ČAKAŤ!!!!!!!!!! Vyšetrenie Vám robí jeden doktor a ich slávne "konzultácie" (na ktoré sa čaká tiež niekoľko hodín) robí iný doktor. Ryba smrdí od hlavy a funkcia ako primár si vyžaduje MANAŽÉRSKE SCHOPNOSTI. 90% ľudí odchádza odtiaľ nahnevaní. Ak sa chcete objednať na presný čas, tak si môžete pripraviť 19 eur. Túto kliniku pod vedením pána primára MUDr. Greguša považujem za amatersky zvládnutý prístup. Nerozumiem tým hodnoteniam ľudí, čo píšu, že čakali 15 min.,30 min. a pod. Napísala som Vám svoju skúsenosť (nie z jednej návštevy) a skúsenosť mnohých ľudí. PS: Na hodnotenie "Pomoc pacientovi" sa mi ťažko vyjadruje, keď pri každej návšteve riešite problém s nejakým iným doktorom aj napriek tomu, že som chcela jedného doktora. Hodnotím to tak, že si plnia len povinnosť. Skoro som odpadla, keď mi doktorka povedala, že si mám kúpiť probiotiká a ja som jej na to povedala, že jedávam prírodné- napr. nepaster. bryndzu, biele jogurty, acidof.mlieka, kefír...... Ona mi povedala, že to nie je dobré, najlepšie sú tabletky. Tak takto sa Vám snažia pomôcť!!!
34
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
Lekar je vynikajuci ale neda sa to povedat o doktorke ktora mi robila gastroskopiu, na vysetrenie som ale cakala 3 hodiny a potom hodinu aj pol na vysledky.
78
0
0
0
V júli 2012 Soňa hodnotí:
S poskytovanými službami som nadmieru spokojná. Určite odporúčam...
100
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
Veľmi dobre vybavené pracovisko, zo všetkých navštívených gastroenterologov najlepšia komunikácia s pacientom, dôkladnosť vyšetrenia, trošku dlhšie sa čaká na vyšetrenie....býva tam veľa ľudí, príjemný personál.
96
0
0
0
V máji 2012 používateľ hodnotí:
Zariadenie v ktorom je pán MUDr. Greguš primárom, by malo byť príkladom pre všetky kliniky. Sú tam všetci fantastickí - ľudskí a špičkoví profesionály. Vybavenie kliniky je tiež na vysokej úrovni. Tu vidno, že ak sa chce ľu´dom pomáhať, že to ide. Prajem veľa šťastia.
100
0
0
0
V marci 2012 používateľ hodnotí:
Najlepší gastroenterológ u akého som kedy bola a už som ich vystriedala dosť.
97
0
0
0
V októbri 2011 používateľ hodnotí:
je nepríjemný a nadradený
53
0
0
0
V auguste 2011 používateľ hodnotí:
Velmi ochotny lekar.
100
0
0
0
V auguste 2011 používateľ hodnotí:
Veľmi príjemný lekár a človek. Odporúčam.
97
0
0
0
V marci 2011 používateľ hodnotí:
ok
97
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

KM Management, spol. s r.o., Gastroenterológia, Špitálska 13, 94901 Nitra

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny
Univerzitná nemocnica Bratislava, Gastroenterológia, Ružinovská 6, 82606 Bratislava

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny