MUDr. Ján PETRUŠKA

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

16. apríla Misscelanous hodnotí:
Isla som s babatkom na sono klbov. Cakaren katastrofa, miestnost so sonom este horsie, cakaju tam s ababtkami vsetci rodicoa, aj ked uz dvaja su tam privela. Detom robi sono ako v tescu na pokladni: pravy klb, lavy klb, dalsi, pravy klb atd. Dcera sa narodila koncom panvovym, na moji otazku ohladomntoho neodpovedal, iba sestricka povedala: viazat nasiroko s plienkou. Ok, ale na moju otazku, preco to je vlastne potrebne a aky to ma vplyv na klby som uz odpoved nedostala.
22
0
0
0
12. marca Barča hodnotí:
S pánom doktorom som mimoriadne nespokojná, skutočne som sa doteraz nestretla s tak arogantným a drzým človekom. Neodporúčam je veľmi neprofesionálny !Keď som sa ohrdila voči jeho správaniu, hrubo ma osočil a nazval "drzou opicou". Na vyšetrenie som prišla s bolesťami chrbta. Od šiestej rána som čakala na otvorenie čakárne a na lístok. Napriek tomu že ordinačné hodiny sú od 7:00 sestrička dorazila krátko pre 7:45 a doktor asi 15 minút po nej. Prvého pacienta vzali o 8:00. Na vyšetrenie som čakala niekoľko hodín. Doktor mal drzé a ironické poznámky ohľadom môjho zdravotného stavu a môjho veku. Na otázku čo mi vlastne je odpovedal že mám byť ticho lebo píše. Po vyšetrení som sa vôbec nedozvedela čo mám vlastne s chrbtom a s bolesťou odišla domov. K tomuto doktorovi by som neposlala ani najhoršieho nepriateľa.
12
0
0
0
24. novembra Fennella hodnotí:
Prišla som k doktorovi s bolesťou kolena. Poslal ma na rontgen, predtym vsak zistil, ze mam v kolene vodu, ktoru mi vytiahol. Vratila som sa z rontgenu a povedal mi, ze mam na chrupavke vyrastky a vysunutu patellu. Doporucil mi injekcie. Nakolko sa tam strasne dlho caka a poniektorí pacienti tam postavaju uz od pol piatej aby dostali cislo, musela som platit 7 Eur za kazdu injekciu (boli 3) Po otazke ako dalej, ake je riesenie mojho problemu nakolko som mlada a mam dost opotrebovane kolena mi povedal,aby som sa vyhybala schodom, nesportovala a doporucil mi najst si partnera ktory ma bude nosit na rukach. Odpoved hodna jeho vedomosti. Situacia je taka, ze obe kolena budu musiet byt operovane a zverila som sa do ruk inym specialistom. Ak ste mlady pacient, doktora nedoporucujem, on je vhodny tak pre dochodcov, ktori uz maju mozno zbytocne ist na operaciu a ktori budu k nemu chodit pravidelne aby mal za nich platby. Vysetrenie prebieha tak, ze uz od pol sietej caka na cislo dvadsat ludi a castokrat sa mi ani neuslo. Aby som bola vysetrena musela som si zaplatit. Nemam problemy s platenim, pokial mi lekar odborne pomoze a vyriesi moj problem.
26
0
0
0
07. októbra Lesanka hodnotí:
Neviem čo si o pánovi doktorovi myslieť. Raz býva ok, inokedy nevrlý a arogantný. Nie som si ani istá jeho vedomosťami, podľa mňa sa nevzdeláva a nenapreduje. Má zaužívané svoje liečby a v niektorých je skvelý. Pri podaktorých to ale dopadlo katastroficky.
31
0
0
0
05. septembra Martin hodnotí:
Tento lekár sa vyznačuje vysokou mierou neodbornosti. Ťažko hľadať pozitíva.
27
0
0
0
10. júla zotyo hodnotí:
Bol som u neho s kolenom. Obstrek a vytiahnuté krvy ok, žiadna bolesť. A to je asi všetko. Chodil som k nemu každé dva týždne cez dva mesiace. Koleno ma neustále bolelo, no p. doktor vravel, že je to normálne. Poslal ma aj na MRI, ku ktorému sa potom ani normálne nevyjadril.Konkrétne mi nepovedal nič. Ja som tú nohu nevedel ani vystrieť, ani zohnúť. Vravel. že je to normálne. Keď som mu volal pre CD s výsledkami, ani nevedel, že som to CD u neho nechal. A to mi stačilo, rozhodol som sa ísť okamžite k inému ortopédovi. Hneď po prvej návšteve mi povedal, že 20 ročný chalan, takýto problém s kolenom mať nemôže. Pozrel výsledky z MRI, ktoré neukázalo takmer nič. Hneď ma poslal na akútnu ASK, kde mi zistili, že mám poškedné oba menisky a roztrhnutý krížny väz. Ďakujem pán Dr. Ondruška za stratenie dvoch mesiacov. Jeho postoj k pacientovi nestojí za nič, žiadna komunikácia s pacientom. Toto nie je profesionalita. Neodporúčam tohto p. doktora nikomu.
11
0
0
0
09. júla Zuzana Kolníková hodnotí:
po úraze kolena, bez akéhokoľvek vyšetrenia - teda na koleno sa len pozrel, ma poslal na rehablitáciu. Keďže sa mi koleno nepozdávalo a bolo nestabilné, šla som opäť k obvodnému, vypýtala som si opäť výmenný lístok a išla som k druhému ortopédovi - ten ma ihneď poslal na magnetickú rezonanciu s predpoveďou na roztrhnutý vaz a poškodený meniskus - čo sa aj potvrdilo. Ešte že som navštívila druhého doktora... Tohto doktora vôbec neodporúčam. Nepočúval ma, len si niečo mrmlal a ani ma poriadne nevyšetril.
16
0
0
0
Vo februári 2013 MV hodnotí:
U p. doktora sme boli na sono bedrovych klbov s detmi, z ktoreho si urobil naozaj vyborny zdroj prijmu. Pri oboch detoch mi kazal prist 3x na kontrolu (samozrejme nalezite spoplatnenu), tak sme zmenili lekara a kontrola stacila iba jedna (bez poplatku). Pristup bol v pohode, ale ziadne info o naleze sme nedostali ani odpoved preco mame tolko krat prist na konrolu. V buducnosti uprednostnim ineho lekara bez podniketelskych zamerov.
41
0
0
0
V novembri 2012 moaba hodnotí:
P.Doktor je možno odborník, no mne určite nijak nepomohol. Obstrek ktorý mi pichol pichol tak zle že som nevedela chodit ( a to som už pár absolvovala inde)... Prístup k mojej diagnoze ostroha pätovej kosti bol vlažný, nijak mi nepomohol.
21
0
0
0
V marci 2012 používateľ hodnotí:
Pan Dr.vezme mimo poradia za určenú cenu, a dokonale sa o pacienta postará.
78
0
0
0
Vo februári 2012 používateľ hodnotí:
Na ortopediu chodim s detmi, pan doktor je priatelsky, ochotny, som spokojna. Sestricka mila
94
0
0
0
V apríli 2011 používateľ hodnotí:
Arogantný voči pacientom, systém ma nastavený tak aby sa pacient musel objednať za vyše 10EUR. Sestrička málo ochotná.
38
0
0
0
V marci 2011 používateľ hodnotí:
Som veľmi rada, že som ho spoznala,veľmi mi pomohol
90
0
0
0
V januári 2011 používateľ hodnotí:
Veľmi šikovný pri pichaní obstrekov, vie presne, kde má ihlu vpichnúť, má presnú ruku. Chodím k nemu často a ešte nikto mi tak dobre nepichol, ako on, hoci mám bohaté s kúsenosti s mnohými ortopédmi.Za obstrek sa platia 2 eurá, ale za tú odbornosť mi to stojí.
75
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

AVICENA NITRA, s.r.o., Ortopédia, Hviezdoslavova Trieda 1, 94901 Nitra

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny