MUDr. Anton ĎURKECH

gynekológ Žiar Nad Hronom
Pridať k obľúbeným

MUDr. Anton ĎURKECH

gynekológ Žiar Nad Hronom
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

V júni 2014 pacientka hodnotí:
Pán primár je vysoko profesionálny lekár, je to naozaj dobrý odborník a ku mne sa choval veľmi príjemne a krásne mi všetko povysvetloval. Absolútne mu nemám čo vytknúť, fakt jednotka vo svojom odbore.
95
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
Ja som mala len veľmi dobré skúsenosti s p. doktorom Ďurkechom, rodila som v ZH pred dvomi rokmi, rodil ma on a mozem povedat, ze mal velmi ludsky pristup, bol pocas porodu mily a ohladuplny ako aj cely personal v nemocnici v ZH, na lekara obzvlast mily . v dnesnej dobe to zial nie je zvykom, no malo by to byt samozrejmostou. SLa by som k nemu rodit aj druhykrat :)
100
0
0
0
V júni 2012 používateľ hodnotí:
Pred 4 rokmi,ked bol este primarom v hanlovskej nemocnici som mala tu cest stat sa jeho pacientkou. Od prvej poradne az do dnesneho dne mu dakujem co pre nas spravil, ako sa choval a dokazal odlahcit dost napate situacie,ktore ma tehotenstvom sprevadzali. Vdaka jeho flexibilite a profesionalnym pristupom som porodila zdraveho syna. DAKUJEME !!!!
94
0
0
0
V máji 2012 používateľ hodnotí:
nebola som spokojna s proistupom primara,bol arogantná,kričalpo sestricke,stale telefonoval
28
0
0
0
V apríli 2012 používateľ hodnotí:
Super lekár.Doporučujem.
91
0
0
0
V apríli 2012 používateľ hodnotí:
Je to lekar na pravom mieste, je velmi ludsky a prijemny, a snazi sa porozumiet pacientke. Mala som pocit, ze sa venuje naozaj len mne, a neriesi dalsie dva problemy, ako to byva zvykom u niektorych inych lekarov. Maximalna spokojnost ci s porodom v Ziari n.Hronom, alebo aj s inymi vysetreniami u pana primara Durkecha.
100
0
0
0
V marci 2012 používateľ hodnotí:
dcérka sa v 20tt pýtala na svet, nezaváhal hneď z poradne som skončila v nemocnici, spravil mi serkláž, stále som bola pod kontrolou. Dcérku som krásne donosila. Mala som ho aj pri pôrode, maximálna spokojnosť!! Akurát, že to bolo ešte v Handlovej dnes je už primárom v Žiari nad Hronom
100
0
0
0
Vo februári 2012 používateľ hodnotí:
ludsky lekar :-)
88
0
0
0
V novembri 2011 používateľ hodnotí:
ok
100
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

Svet zdravia, a.s. - Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica, gynekológia a pôrodníctvo, Sládkovičova 11, 96501 Žiar Nad Hronom

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny