MUDr. Drahomír ŠICHMAN

maxilofaciálny chirurg onkológ zubár
Pridať k obľúbeným

MUDr. Drahomír ŠICHMAN

maxilofaciálny chirurg onkológ zubár
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

01. decembra kristína hodnotí:
Profesionálny prístup. Vyšetrenie/ošetrenie rýchle, v rámci možností bezbolestné. Ešte som uňho nebola s deťmi, ale chystám sa.
94
0
0
0
18. novembra Zuzana hodnotí:
Doktor Šichman vybavuje pacientov rýchlo, bez zbytočnej bolesti a zuby robí na jednotku. :D Berie aj urgentné prípady po telefonickej dohode v ordinačnom čase. Sympatický prístup, s ošetrením som bola vždy spokojná.
100
0
0
0
Vo februári 2014 Ema hodnotí:
Až u tohto zubára som sa zbavila panické strachu zo zubárov. Má veľmi ľudský prístup, šikovné ruky a trpezlivosť s nami bojkami. Teraz chodím na preventívne prehliadky len tak raz za pol roka a s úsmevom. So sestričkou (jeho pani maželkou) tvoria skvelý tím. Na objednanie sa čaká maximálne týžden, ale bolestivé pripady berie okamžite. Keď ste objednaní tak vás vezme na minútu presne. Teraz má krásnu novú ordináciu v DK Dubravka.
94
0
0
0
V auguste 2012 používateľ hodnotí:
Chodíme k nemu s deťmi, dokonca od troch rokov, veľmi dobrá komunikácia, deti sa ho neboja a nikdy uňho ani neplakali, aj keď im plomboval zuby, vie to s nimi.
96
0
0
0
V máji 2012 používateľ hodnotí:
Pána MUDr. Sichmana mam velmi rada. Nielen ze je velmi sikovny, ale vie byt aj prijemny a osobne najviac milujem jeho cierny humor pri trhani zubov a chirurgickych ukonoch. Samozrejme ten si dovoli len v pripade, ze vysetruje osobu pristupnu ciernemu humoru. Vie byt rovnako dostojny a zodpovedny. Cakanie absolutne ziadne, vysetrenie rychle a dosledne, rentgen priamo v ambulancii a neexistuje ziaden ukon, ktory by nemohol tento doktor robit, kedze ide uz o zubneho chirurga. Idealny pre ludi s vaznejsimi problemami so zubami.
100
0
0
0