MUDr. Jela KABZANOVÁ

gynekológ Žilina
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

03. septembra Diamond Ivana Turská hodnotí:
je perfektná, rada k nej chodím, ma super prístup a je nad mieru starostlivá možno niekedy až moc ale je to pre dobro pacienta :) a hlavne dôkladná, v prípade že sa jej niečo len trochu nezdá byť v poriadku okamžite to rieši ako sa len da aby sa uistila odporučam
100
0
0
0
V auguste 2013 kati hodnotí:
Maximalna nespokojnost!!! Skuste vymenit lekara a potom si rozmyslite tie pozitivne hodnotenia! Zariadenie ambulancie neskutocne zastarale, to, co by tam byt malo, chyba...Bola som jej pacientkou len nieco cez rok, no bohate stacilo. Zarazil ma jej pristup po tom, co som jej oznamila, ze som tehotna..najskor neverila (zrejme som vyzerala na to, ze nedokazem odcitat dve ciarky na 3 tehotenskych testoch)..pri dalsich vysetreniach som zostala z jej chovania a SLOV tak zaskocena a psychicky zdeptana, ze som sa ihned rozhodla pre zmenu lekara a bolo to to najlepsie, co som mohla urobit!! Naozaj neodporucam!
23
0
0
0
V apríli 2013 Evka hodnotí:
Neodporúčam nikomu to riskovať. Ak si prídete po radu, odpovede sa nedočkáte. Ak tak nejakého odvrknutia...poprípade konštatovaia že to nejde a podobne
37
0
0
0
V septembri 2012 používateľ hodnotí:
S touto pani doktorkou vôbec nie som spokojná, hovorila som jej o mojich ťažkostiach, a prosím pekne predpísala mi iba preventívne tabletky, po niekoľkých mesiacoch sa to zhoršilo, tak zobrala vzorky a znova predpísala tabletky, ja si myslím že ani sama nevie, čo lieči, ani ju to netrápi. Správa sa ku mne akokeby nad ňu nebolo, keď jej niečo poviem, iba odvrkne, jednoducho idem zmeniť doktorku, mala som to spraviť už dávno!! A radím vám, radšej k tejto preafektovanej pani ani nechoďte, len vám doblíži. A k sestričke sa vyjadrovať ani nemôžem, keďže sme komunikovali len formou- otázka-odpoveď a dovidenia.
26
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
Veľmi zle sa s ňou komunikuje o problémoch
67
0
0
0
V júli 2012 používateľ hodnotí:
pani doktorka velmi prijemna,komunikacia vyborna, sestricka svedomita.
90
0
0
0
V apríli 2012 používateľ hodnotí:
vybavenie nulové, p.doktorka preafektovaná, patrí ku staršej generácií,zmenila som gynekologa,teraz je to uplne o niečom inom
44
0
0
0
V apríli 2012 používateľ hodnotí:
s pani doktorkou nie som spokojna, idem ju zmenit. nikdy ma poriadne nevysetri, neposle na ziadne odborne vysetrenia, i napriek mojim tazkostiam. sestra dost neprijemna, no naposledy ma prekvapila, ked sa usmiala :) doktorka malo komunikuje, a vobec objednat sa je obrovsky problem, jedine telefonicky za poplatok!
44
0
0
0
V marci 2012 používateľ hodnotí:
Pani Kabzanová, jedna z najlepších. I keď predsa len sú tam nedostatky v chýbajúcich prístrojoch. Je jednoznačne tá najlepšie. Komunikácia s ňou je na veľmi dobrej úrovni, vždy pomôže. Aj keď sa stane, že nejaké lieky mi nesadnú, nie je problém nájsť iné vhodné lieky a vyriešiť môj problém. Sestrička tiež milá.
91
0
0
0
V decembri 2011 používateľ hodnotí:
Veľmi príjemná, poradiť vie i keď niekedy mi dala také lieky (kapsule),ktoré mi nesadli, ale to ona asi nemohla vedieť, inak je naozaj výborná odporúčam. Nevýhodou je chýbajúce sono.
94
0
0
0
V júni 2011 používateľ hodnotí:
Mila, prijemna pani doktorka, dokladne vysetruje, velmi ludska, starostliva. Sestricka taktiez prijemna, odporucam. Len jedno mi vadi, ze nema vlastne sono, teda pred pol rokom nemala...,
91
0
0
0
V máji 2011 používateľ hodnotí:
individuálny starostlivý prístup k pacientovi
100
0
0
0
V marci 2011 používateľ hodnotí:
Som velmi spokojna s p. doktorkou ,Ludský pristup ,Vždy sa snazi pomoct a prist na to co vam je,Dokladne vysetrenia proste jedna z najlepšich :)
100
0
0
0
Vo februári 2011 používateľ hodnotí:
doktorka kabzanova je mila,prijemna,vzdy vie poradit. petri medzi tych lepsich lekarov.
100
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

Kabzanová Jela MUDr., Gynekológia a pôrodníctvo, 1. Mája 4, 01001 Žilina

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny