MUDr. Daniela ŠAFČÁKOVÁ

imunológ a alergológ Košice
Pridať k obľúbeným

MUDr. Daniela ŠAFČÁKOVÁ

imunológ a alergológ Košice
Pridať k obľúbeným

Tento lekár nemá žiaden popis svojej činnosti. Ak je ambulancia vaša doplňte si údaje a

informujte svojich pacientov...

Chcem ohodnotiť lekára

Ako lekára hodnotia jeho pacienti?

19. marca Renn hodnotí:
Pani doktorka je celkom fajn. Pomohla veľmi
61
0
0
0
28. novembra Peter hodnotí:
Chodíme tu skoro celá rodina, už dosť rokov,a veľká spokojnosť,pani doktorka je odborníčka a vie pomôcť,
96
0
0
0
22. septembra domi hodnotí:
0 % pomoci pacientovi - tak to je preto, že sme sa k vyšetreniu ani nedostali, pretože som si po 2 hodinách čakania s 1,5 ročnou dcérkou dovolila sa spýtať, kedy nás asi vyšetria, tak pani doktorka nám navrhla, či si nechceme vybrať iného lekára. Toto je prosím pekne profesionálny prístup?????? A dovolila som si poznamenať, že takým tempom, keď o 12:00 vezme dvoch prednostných pacientov sa možno v deň objednania ani nedostaneme, pričom má na prednostné vyšetrenie určený čas od 7:30 do 10:00, tak to už vôbec, že niekto si dovolí ozvať sa. Veď všetci sklopme uši, tvárme sa, že nič nevidíme a nič nepočujeme a ešte sa k tomu aj čudujme, že si lekári robia čo chcú...Asi takéto je moje hodnotenie.
6
0
0
0
06. septembra sofi hodnotí:
podla mna sa pani doktorka pacientom nevenuje dostatocne, cele vysetrenie trva 3 minuty, z toho polovicu casu pise spravu do notebooku, ktora je aj tak necitatelna...vysvetlenie skoro ziadne, ak sa neopytam tak nic nepovie...ku nam sa zachovala neprofesionalne, kvoli tomu sme aj od nej odisli...a som velmi rada ze sme odisli, nasli sme si ovela lepsiu, ktora sa venuje a vsetko vysvetli... sestricka je nesympaticka, neprijemna, dost arogantna...cakanie neskutocne dlho, aj ked sme sa objednali na cas, nikdy nas na cas nezobrala...min. pol hodina cakania aj ked ste prednostne obj.....clovek nemoze povedat svoj nazor, lebo sa to pani doktorke nepaci.... som rada ze sme od nej odisli....
35
0
0
0
V máji 2014 byy hodnotí:
Objednala som sa prednostne na určitu hodinu a v čakárni som čakala skoro dve hodiny ,rovnako dlho s tými ludmi ktorí objednaní neboli. V ambulancii je velký zhon všetko na sposob rychlo-rýchlo, vystup lekárky je skor povrchný a neprofesionalny. V ambulancii odomna zinkasovala za nejaké to fukanie do pristroja 15 eur a dalsich desat eur, za nejake testy.
34
0
0
0
V apríli 2014 dia hodnotí:
Pristup lekarky sa mi paci, ale moresy, ze zavolajte si pre vysledky a neda sa 2 dni dovolat, alebo vyvesia telefon abo co robia, to je tak neprofesionalne, nech si najdu iny sposob ako ludom povedia vysledky. Najlepsie, ze ked sa obleciem, ze sa idem opytat osobne tak akurat v ten den uz dovolenkuju. Nedost ze clovek caka 2 tyzdne na vysledky este pre toto sa to cloveku natahuje .Telefon je na to aby sa dvihal !
85
0
0
0
V marci 2014 ivanka hodnotí:
Skvelá odborníčka
96
0
0
0
V januári 2014 Oksana Klapkova hodnotí:
chodime k pani doktorke už 13 rokou a je skvela
100
0
0
0
V apríli 2013 dana hodnotí:
Dá sa. Spokojní sme
78
0
0
0
V marci 2013 Logistik hodnotí:
Všeobecne vyšetrenia napisane do spravy vobec nerobi, Kontrola trva tak 2 min zvysok boj s notebokom o napisanie spravy.
33
0
0
0
Vo februári 2013 Iveta hodnotí:
Ak si zaplatíte presný termín, tak Vás zoberú načas. Trocha nám vadila malá čakáreň aj ambulancia, boli sme tam dosť natrepaní, sestrička bola rázna, ale milá a doktorka veľmi ochotná. Zatiaľ nemáme výsledky liečby, lebo je to dlhodobé... Odporúčame, my sme spokojní.
79
0
0
0
V júni 2012 používateľ hodnotí:
čakanie na vysetrenie 2-3 hod s 2 detmi a vysetrenie 2,5 min 2x, rychlo, rychlo, rychlo ( s poznamkou od sestricky, ze ak sa mi nepaci mozem zobrat kartu a odyst- neprijemna osoba)
33
0
0
0
V decembri 2011 Ivka hodnotí:
- precizne vysetrenie, mila pani doktorka, max. profesionalny pristup
94
0
0
0
V októbri 2011 používateľ hodnotí:
PANI DOKTORKA JE VELMI MILA AJ K DETOM MY SME MALY PROBLEM S DLHODOBYM KASLOM PO PREKONANI OVCICH KIAHNACH ASI TAK PO 2.MESIACOCH SA KASEL VYTRATIL VDAKA PANI DOKTORKE
100
0
0
0
V januári 2011 používateľ hodnotí:
viac sa venuje svojmu zovnajsku ako pacientovi
59
0
0
0

Kde nájdete tohto lekára?

ALERSA, s.r.o., Klinická imunológia a alergológia, Maršála Koneva 1, 04022 Košice

Táto ambulancia nemá nastavené žiadne ordinačné hodiny. Ak je vaša, nastavte si... A informujte

vašich pacientov o ordinačných hodinách....

Chcem upraviť ordinačné hodiny